Series
Ratings
42
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Blood FreeRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0