Titles you rated
Padam PadamRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0