Movies
Ratings
31
MemoriaRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
FridaRated ★ 5.0
OrlandoRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0