Titles you rated
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0