Series
Ratings
51
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 5.0- Drake & JoshRated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 3.5- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 5.0
- iCarlyRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 5.0
Detectives in TroubleRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0