Titles you rated
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5