Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0