Movies
Ratings
297
PauletteRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The GrudgeRated ★ 2.0
The Doll MasterRated ★ 2.0