Titles you rated
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0