Series
Ratings
540
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.5
이혼숙려캠프Rated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
ObsessionRated ★ 2.0
TwelveRated ★ 1.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5