Movies
Ratings
100
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The UninvitedRated ★ 3.5