Titles you rated
Event HorizonRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5