Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 4.0
블리치Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- GTO: Great Teacher Onizuka RevivalRated ★ 2.0