Series
Ratings
19- Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5