Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Memories of TomorrowRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Too Big to FailRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
Inside JobRated ★ 4.5