Series
Ratings
82
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0