Series
Ratings
473- 더 로직Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.5
- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Surely TomorrowRated ★ 2.5
The Future Diary Season 1Rated ★ 3.5- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Non-rem no MadoRated ★ 5.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 5.0
Dynamite KissRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.5