Titles you rated
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Lovely ComplexRated ★ 4.5
Can You Keep a Secret?Rated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0