Movies
Ratings
1108
The GuiltyRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.5
Tropic ThunderRated ★ 2.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.0
TarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 2.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 1.5