Titles you rated
Love Deeply!Rated ★ 2.0
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 4.0
ReverseRated ★ 3.5- Shotenin Michiru no Mi no UebanashiRated ★ 3.5
- Code Blue SpecialRated ★ 4.5
Code BlueRated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Pension MetsaRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
EnsembleRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5- Don't Forget MeRated ★ 4.5