Series
Ratings
61
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.0