Movies
Ratings
154
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5