Series
Ratings
20
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
EmmaRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5