Movies
Ratings
20
2012Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0