Movies
Ratings
225
American PsychoRated ★ 4.0
The Last Song You Left BehindRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0