Movies
Ratings
204
The House of UsRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 0.5
The MummyRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0