Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Forgotten SeasonRated ★ 3.5
- Silence of the LambsRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Bameul Geodneun BamRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0