Series
Ratings
233
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The PaperRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0