Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Blow BreezeRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0