Series
Ratings
190
Outer Range Season 1Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
LegionRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 3.5
LegionRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0
Heated RivalryRated ★ 4.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.5
Lodge 49Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 4.5
ReservatetRated ★ 4.0
The LeopardRated ★ 3.5