Series
Ratings
49
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 0.5
Prison SchoolRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0