Series
Ratings
233- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Meeting YouRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Always Have, Always WillRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0