Movies
Ratings
89
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0