Series
Ratings
28
My NameRated ★ 1.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The Hungry and the HairyRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.0