Movies
Ratings
33
BelieverRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0