Titles you rated
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Kimi to Yukite Saku: Shinsengumi SeishunrokuRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Chastity HighRated ★ 5.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 5.0
Konkatsu 1000 KnockRated ★ 3.5- Billion x SchoolRated ★ 3.5
Saiko no Seito: Yomei Ichinen no Last DanceRated ★ 5.0
Around 1/4Rated ★ 5.0
What if There Were a High School for "Ikemen" Only?Rated ★ 4.0
Murai no KoiRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Man Next Door Eats WellRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
PornographerRated ★ 3.0
My Personal WeathermanRated ★ 5.0
Minato's LaundromatRated ★ 5.0