Movies
Ratings
468
Milky Way Liberation FrontRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 2.0
TronRated ★ 2.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
DeerskinRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0- How to Film Queer Movie 101Rated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 2.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
The TenantsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5