Series
Ratings
111
Crime SceneRated ★ 3.5
Akiba Maid WarRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5- Love Your EnemyRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.5
Naked HistoryRated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5