Titles you rated
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
WongyeongRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 1.0