Titles you rated
GladiatorRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
MontageRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
LucyRated ★ 1.5