Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.0