Movies
Ratings
570
EddingtonRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5