Series
Ratings
176
World's End HaremRated ★ 0.5
B Gata H KeiRated ★ 2.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 2.5- TONIKAWA: Over the Moon For You: Girl's High SchoolRated ★ 2.5
Tamon’s B-SideRated ★ 3.5
TONIKAWA: Over the Moon for YouRated ★ 2.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 2.5
アホガールRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 2.5
Grand Blue Season 2Rated ★ 3.5
Grand BlueRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 2.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5