Series
Ratings
44
KaosRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0