Series
Ratings
59
KarmaRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 4.5
Wedding Peach DXRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5