Movies
Ratings
940- HumintRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
MantisRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 1.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 2.5