Movies
Ratings
777
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 1.5
VacancyRated ★ 1.5
King KongRated ★ 1.5
Death SentenceRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
So CuteRated ★ 1.5
Loving PabloRated ★ 2.0
Escobar by EscobarRated ★ 1.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
David and GoliathRated ★ 1.0
HalloweenRated ★ 1.0
The GoblinRated ★ 0.5
HannaRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
ShanghaiRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 1.5
DogtoothRated ★ 2.0
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 1.0