Series
Ratings
11
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 1.0