Movies
Ratings
58
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.5