Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0- TruthRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- You and IRated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0- IslandRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
- Typhoon In That SummerRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0